Telefonia VoIPStacjonarna telefonia internetowa
Koniec monopolu - teraz masz wybór !!!
Dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technicznym, możesz połczyć zalety telefonii internetowej z funkcjonalnością tradycyjnej telefonii stacjonarnej. Porzuć dotychczasowe stereotypy. Telefonia internetowa (voip) to nie są już słabej jakości połączenia głosowe przez mikrofon i słuchawki. Tak było dotychczas. Poznaj nasze rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu nic nie tracisz na jakości, a jedynie zwiększasz funkcjonalność telefonu.

Otrzymujesz tradycyjny numer stacjonarny.
Niestety, jeszcze nie wszyscy korzystają z naszej telefonii internetowej. Dlatego przydzielamy Tobie publiczny numer stacjonarny, abyś mógł być dostępny takźe dla użytkowników telefonii tradycyjnej (np. TPSA, Era, Plus, Orange, dowolna zagraniczna sieć).
Twój nowy numer budową niczym nie różni się od tradycyjnego numeru (np. 033 - 212 81 28). Osoby dzwoniące do Ciebie zapłacą tak jak za połczenie do polskiej sieci stacjonarnej (np. TPSA).

Dzwonisz przez internet ze zwykłego telefonu.
Dzięki zastosowaniu rewolucyjnego urządzenia (bramka voip), do rozmów wykorzystujesz swój dotychczasowy aparat telefoniczny. Aparat ten podączysz do bramki (zamiast do gniazdka telefonicznego) a bramkę podłączysz bezpośrednio do sieci internetowej (NIE komputera).

Możesz nadal używać oprogramowania
Jeśli jeszcze nie chcesz kupować bramki, nie musisz. Wystarczy, że pobierzesz darmowy SOFT-PHONE (program do prowadzenia rozmów telefonicznych przez mikrofon i słuchawki podłączone do komputera). Jeśli w przyszłości zakupisz bramkę, numer nie ulegnie zmianie. Możesz tanio rozmawiać także bez internetu.
Copyright by WiLan.pl 2003-2023©
serwery gier | Mapa serwisu